שירותי חשמל לעיריות

שירותי חשמל לעיריות

שירותי חשמל לעיריות ורשויות מקומיות הם בין שירותי החשמל החיוניים והמורכבים ביותר.

הם מצריכים פיקוח, תחזוקה, הפעלה ותיקון תקלות במגוון מתקנים עירוניים, המופעלים על ידי חשמל, ביניהם תאורת רחוב ומוסדות ציבור, כמו בניין העירייה, בתי ספר ועוד.

אילו שירותי חשמל לעיריות קיימים ומה הדגשים החשובים לשירותים כאלה?

שירותי חשמל לעיריות למגוון צרכים מוניציפליים

מתן שירותי חשמל לעיריות ורשויות מקומיות מצריך מגוון רחב של שירותי חשמל מתקדמים ומורכבים. בין היתר, שירותים אלה מיועדים לתת מענה להפעלה תקינה של תאורת רחובות, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור ועוד.

בנוסף, שירותי חשמל לעיריות עשויים לכלול גם תכנון, פיתוח, ביצוע, פיקוח ואחזקה של מערכות חשמל שונות של היישוב, תוך שיתוף פעולה עם חברת החשמל – במקרים הרלוונטיים.

בנוסף, שירותי חשמל לעיריות מתמקדים גם במתן שירותים מסביב לשעון, למקרה של תקלות, אך גם במקרה של אירוע עירוני (מופע יום העצמאות למשל) המחייב התקנה של תאורה, כמו גם מערכות אחרות המבוססות על חשמל.

אחזקת תאורת רחוב עירונית

שירות זה כולל פעילויות של תחזוקה מונעת, בעיקר על ידי בדיקות תקופתיות, המיועדות למנוע תקלות מבעוד מועד, לאתר גורמי סיכון וליקויים שונים, לפני שמתעוררת בעיה.

החלק השני של תפקיד זה עוסק בתיקון תקלות, כאשר אלה מתרחשות על רקע של חבלה, פגעי מזג האוויר, או מכל סיבה אחרת.

אחזקת מתקני חשמל במקומות ציבוריים

במסגרת אחזקה של מערכות חשמל במקומות ציבוריים, שירותי חשמל לעיריות כוללים טיפול מונע ותיקוני תקלות במערכות תאורה של גנים ציבוריים, מערכות חשמל של מבני ציבור, כמו בניין העירייה ובתי ספר גנים ועוד.

בתוך מבני ציבור, תחזוקת מערכות חשמל כוללת תחזוקה שוטפת ומונעת של ארונות חשמל, בדיקות הארקה תקופתיות למניעת התחשמלות, מתן שירות מקצועי ומהיר כמענה לקריאות שירות, החלפת גופי תאורה, או חלקים אחרים במערכות החשמל, תכנון ופיקוח על הקמת מערכות חשמל חדשות ומערכות תאורה ועוד. מלבד חשיבות אספקת חשמל רציפה ותקינה האלמנט הבטיחותי עבור כלל משתמשי המתקנים השונים הוא בראש העדיפות.

התייעלות אנרגטית ברשויות מקומיות

כחלק משירותי חשמל מתקדמים לעיריות, ניתן לספק גם שדרוג מערכות קיימות, לצורך שיפור התפקוד של מערכות ישנות, אך גם ובעיקר – לצורך התייעלות אנרגטית עירונית.

מערכות שונות יכולות לסייע לחיסכון בהוצאות החשמל העירוניות ולצמצם את התקציב על הוצאות החשמל העירוניות. 

אך גם אם תבחרו שלא לחדש את המערכות הקיימות, תחזוקה נכונה של מערכות חשמל עירוניות, לצד הקפדה על תחזוקה מונעת, מבטיחות לכם חיסכון בהוצאות החשמל, כולל צריכת אנרגיה, תיקונים וליקויים.

לסיכום

שירותי חשמל לעיריות יכולים לעזור לכם לשמור על תפקוד תקין של מערכות חשמל שונות ביישוב, תוך מניעת תקלות אפשריות וחיסכון בהוצאות החשמל. 

אבל כדי לקבל שירות מקצועי ואמין, חשוב לעבוד מול חברה המעניקה שירותי חשמל לעיריות ברמה גבוהה, עם ניסיון רב בתחום וצוות מיומן.

אם גם אתם מחפשים שירותי חשמל לעיריות, שיספקו לכם שקט לטווח ארוך לצד יתרונות רבים נוספים – צרו איתנו קשר למידע נוסף!

מאמרים נוספים

שירותי חשמל למגזר הציבורי

שירותי חשמל למגזר הציבורי

המגזר הציבורי בישראל הוא מגזר רחב, שתפקידו לפעול למען הציבור. הוא ממומן מכספי הציבור והוא כולל אינספור מבני ציבור, מוסדות ועוד. היכנסו!

חברת שירותי חשמל למפעלים

חברת שירותי חשמל למפעלים

שירותי חשמל למפעלים שונים במידה רבה משירותי חשמל ביתיים. עיסוק בתחום זה עשוי לכלול עבודה עם לוחות ונקודות חשמל. היכנסו!

רציפות אספקת חשמל

רציפות אספקת חשמל

רציפות אספקת החשמל היא אלמנט חיוני במקרים שונים, כאשר הפסקה של אספקת החשמל יכולה להיות הרת אסון. להמשך קריאה >>