תחזוקת חשמל – מה היא כוללת ולמה היא הכרחית?

תחזוקה שוטפת של מערכות חשמל היא הדרך לשמור על בטיחותם של המשתמשים ולמנוע תקלות וכשלים השוחקים את המערכת וכרוכים בעלויות תיקון גבוהות.

מה כוללת תחזוקת חשמל?

  • צילומים תרמוגרפיים – צילומים תרמוגרפיים מאפשרים לאתר מבעוד מועד בעיות במערכת החשמל שמקורן בתחזוקה לקויה, בעומס יתר, בקצרים חוזרים ועוד ולתקן את הדרוש בטרם ייגרם נזק למערכת. צילומים תרמוגרפיים נדרשים, לרוב, גם על ידי חברות הביטוח המספקות במסגרת פוליסת הביטוח ביטוח למתקני החשמל.
  • טיפול מונע בלוחות חשמל – טיפול מונע חיוני ביותר למתקני חשמל שפעילותם יום יומית. מטרת הטיפול למנוע תקלות בלוח החשמל כתוצאה מברגים רופפים, מאביזרים לקויים ועוד. בדיקת לוח החשמל כוללת בדיקת פחת, בדיקת הארקה ובדיקת תקינות מקיפה.
  • הסכם אחזקה שנתי – הסכם אחזקה שנתי מציע ללקוח שקט נפשי מלא בידיעה שמערכת החשמל נתונה תחת אחריות מקצועית שוטפת. התחזוקה השוטפת מונעת תקלות, מעכבת בלאי ושחיקה ומייצרת חיסכון כספי גבוה כתוצאה מצמצום התקלות במערכת החשמל.

 

הסכם אחזקה שנתי של תחזוקת חשמל מול חברת אדר אלקטריק כולל:

  • טיפול מונע ללוחות חשמל
  • צילומים תרמוגרפיים שנתיים
  • תזכורת שנתית אוטומטית לבדיקה
  • גיבוי המידע החשמלי על המתקן באופן המקצועי ביותר

 

קריאות שירות – תחזוקת שבר למערכות חשמל ומתן מענה לתקלות בהתאם לצורך. אנו מספקים מענה מקצועי, מהיר ויעיל באמצעות צוות מומחים מוסמך ומיומן.

בגלל המקצועיות, בזכות האיכות!

כחברה לעבודות חשמל המובילה בתחומה ושמאחוריה ניסיון מקצועי רב של תחזוקת חשמל וניהול פרויקטים גדולים בענף החשמל, אנו מרכזים תחת גג מקצועי אחד את מיטב הפתרונות בתחום, תוך הקפדה על מתן מענה פרטני, מדויק ויעיל לכל לקוח ולקוח.

צוות מומחינו מבוסס על נבחרת עובדים מוסמכים ומנוסים שמאחוריהם ניסיון מקצועי עשיר בענף. במקביל, אנו מקיימים קשרי שיתוף פעולה מקצועיים מול קבלני משנה וספקי שירות מובילים המאפשרים לנו להציע את הפתרון המתקדם, האיכותי והבטוח ביותר לפרויקטים בכל סדר גודל ובכל רמת מורכבות, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

יש לנו תמהיל שירותי חשמל איכותי הנשען על מקצוענות ללא פשרות, על שקיפות מלאה, על אחריות מקצועית בכל שלב לאורך הדרך ועל ניהול מוקפד ויעיל של כל פרויקט, עד לשלב הגמר. תכנון מקדים מקצועי, ביצוע רכש מדויק ומוקפד, תכנון לו"ז קפדני, סנכרון מלא בין כל הגורמים המעורבים בפרויקט, ניהול מקצועי של הקבלנים בשטח ועמידה בלתי מתפשרת בלוח הזמנים מאפשרים לנו להפוך את ניהול הפרויקט להליך יעיל ומהיר, תוך חיסכון בזמן ובעלויות מצד הלקוח.

נשמח לעמוד גם לשירותכם!

מאמרים נוספים

קבלן חשמל מוסמך

קבלן חשמל מוסמך

עבודה בתחום החשמל מצריכה רמה גבוהה של ידע, ניסיון, אחריות ואמינות. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על קבלן חשמל. למידע אודות קבלן חשמל מוסמך היכנסו לכתבה!

קבלן חשמל רשום

קבלן חשמל רשום

כיום, כל קבלן המעוניין לפעול באופן חוקי ומוסדר, לרכוש פוליסות ביטוח איכותיות, לקבל גישה למכרזים גדולים ועוד – חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים. למידע נוסף היכנסו!

תחזוקת מתקני חשמל

תחזוקת מתקני חשמל – איך עושים את זה?

תחזוקת מתקני חשמל, כמו תחומים אחרים של תחזוקה, מורכבת משני אלמנטים עיקריים –
תחזוקה מונעת, לצורך מניעה וצמצום תקלות, לצד תחזוקת שבר, שמטרתה לתקן תקלות שלא ניתן למנוע.
לצורך ביצוע העבודה באופן אופטימלי, דרוש צוות מיומן, מקצועי, מוסמך ומנוסה, שיודע כיצד לגשת לפתרון בעיות מורכבות בתחום החשמל.

קבלן חשמל מומלץ

קבלני חשמל הם האנשים שמבצעים תכנון והקמה של מערכות חשמל מורכבות בארגונים וחברות.
זוהי עבודה מורכבת ביותר, המצריכה ידע מקצועי, שנים של ניסיון ואחריות גדולה, שבהחלט לא מתאימה לכל אחד. עבודה של קבלן חשמל יכולה ליצור מערכות חשמל מורכבות, יעילות ואמינות, שמאפשרות לארגונים גדולים לתפקד באופן שוטף ללא תקלות, בתנאי שמדובר על קבלן חשמל מומלץ, מקצועי ואמין.
אז איך בוחרים קבלן חשמל מומלץ ואיך מתאימים את סוג הקבלן לסוג העבודה?