תחזוקת חשמל – מה היא כוללת ולמה היא הכרחית?

תחזוקת חשמל- אדר אלקטריק

תחזוקה שוטפת של מערכות חשמל היא הדרך לשמור על בטיחותם של המשתמשים ולמנוע תקלות וכשלים השוחקים את המערכת וכרוכים בעלויות תיקון גבוהות.

מה כוללת תחזוקת חשמל?

  • צילומים תרמוגרפיים – צילומים תרמוגרפיים מאפשרים לאתר מבעוד מועד בעיות במערכת החשמל שמקורן בתחזוקה לקויה, בעומס יתר, בקצרים חוזרים ועוד ולתקן את הדרוש בטרם ייגרם נזק למערכת. צילומים תרמוגרפיים נדרשים, לרוב, גם על ידי חברות הביטוח המספקות במסגרת פוליסת הביטוח ביטוח למתקני החשמל.
  • טיפול מונע בלוחות חשמל – טיפול מונע חיוני ביותר למתקני חשמל שפעילותם יום יומית. מטרת הטיפול למנוע תקלות בלוח החשמל כתוצאה מברגים רופפים, מאביזרים לקויים ועוד. בדיקת לוח החשמל כוללת בדיקת פחת, בדיקת הארקה ובדיקת תקינות מקיפה.
  • הסכם אחזקה שנתי – הסכם אחזקת לוחות חשמל שנתי, מציע ללקוח שקט נפשי מלא בידיעה שמערכת החשמל נתונה תחת אחריות מקצועית שוטפת. התחזוקה השוטפת מונעת תקלות, מעכבת בלאי ושחיקה ומייצרת חיסכון כספי גבוה כתוצאה מצמצום התקלות במערכת החשמל.

 

הסכם אחזקה שנתי של תחזוקת חשמל מול חברת אדר אלקטריק כולל:

  • טיפול מונע ללוחות חשמל
  • צילומים תרמוגרפיים שנתיים
  • תזכורת שנתית אוטומטית לבדיקה
  • גיבוי המידע החשמלי על המתקן באופן המקצועי ביותר

 

קריאות שירות – תחזוקת שבר למערכות חשמל ומתן מענה לתקלות בהתאם לצורך. אנו מספקים מענה מקצועי, מהיר ויעיל באמצעות צוות מומחים מוסמך ומיומן.

בגלל המקצועיות, בזכות האיכות!

כחברה לעבודות חשמל המובילה בתחומה ושמאחוריה ניסיון מקצועי רב של תחזוקת חשמל וניהול פרויקטים גדולים בענף החשמל, אנו מרכזים תחת גג מקצועי אחד את מיטב הפתרונות בתחום, תוך הקפדה על מתן מענה פרטני, מדויק ויעיל לכל לקוח ולקוח.

צוות מומחינו מבוסס על נבחרת עובדים מוסמכים ומנוסים שמאחוריהם ניסיון מקצועי עשיר בענף. במקביל, אנו מקיימים קשרי שיתוף פעולה מקצועיים מול קבלני משנה וספקי שירות מובילים המאפשרים לנו להציע את הפתרון המתקדם, האיכותי והבטוח ביותר לפרויקטים בכל סדר גודל ובכל רמת מורכבות, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

כאשר מדובר על אחזקת לוחות חשמל, יש לנו תמהיל שירותי חשמל איכותי הנשען על מקצוענות ללא פשרות, על שקיפות מלאה, על אחריות מקצועית בכל שלב לאורך הדרך ועל ניהול מוקפד ויעיל של כל פרויקט, עד לשלב הגמר. 

תכנון מקדים מקצועי, ביצוע רכש מדויק ומוקפד, תכנון לו"ז קפדני, סנכרון מלא בין כל הגורמים המעורבים בפרויקט, ניהול מקצועי של הקבלנים בשטח ועמידה בלתי מתפשרת בלוח הזמנים מאפשרים לנו להפוך את ניהול הפרויקט להליך יעיל ומהיר, תוך חיסכון בזמן ובעלויות מצד הלקוח.

נשמח לעמוד גם לשירותכם!

מאמרים נוספים

5 טיפים לחשמלאי המתחיל

5 טיפים לחשמלאי המתחיל

5 טיפים לחשמלאי המתחיל מתחיל עבודה בתור חשמלאי? רוצה להתקדם עם הטובים ביותר ולא יודע מאיפה להתחיל? אנחנו שמחים שהגעת לכאן! אדר אלקטריק מרכזת תחת

קריירה לחשמלאים

קריירה לחשמלאים

קריירה לחשמלאים מעט מדי אנשים יודעים עד כמה ענף החשמל הוא מגוון ומתגמל למי שמתקדם בו בהתמדה. אבל אנשי מקצוע איכותיים בענף החשמל נהנים מרמה

עבודה כחשמלאי בריאה יותר!

עבודה כחשמלאי בריאה יותר!

עבודה כחשמלאי בריאה יותר! עד לפני כמה עשורים, עבודה היתה הדרך שלנו לנוע, לשמור על כושר ולהישאר בריאים.  כיום אנחנו כבר רואים את תוצאות המודרניזציה

x
x
Call Now Button