איך בוחרים חברת קבלני חשמל?

למה הקבלן הזול הוא היקר?

בבחירת חברת קבלני חשמל חובה לקחת בחשבון את העובדה כי בכל הנוגע לחשמל, ביצוע מקצועי ואמין של המלאכה מהווה ערובה לבטיחות השוהים במבנה ומונע סיכון חיי אדם. על כן, חובה להקפיד על בחירת חברה מקצועית, אמינה ומיומנת אשר תבצע את הפרויקט באופן הבטוח ביותר.

מדוע חשוב לבחור בחברת קבלני חשמל מקצועית?

מעבר לסוגיית הבטיחות, המהווה שיקול מכריע בבחירת ספק שירותים בענף החשמל, חשוב לתת את הדעת על העובדה כי בהתחשב בכך שמערכת החשמל הינה פנימית, תיקון ליקויים במערכת החשמל לאחר גמר הבנייה של פרויקט בתחום הדיור, המשרדים או התעשייה עלול לגרור עלויות גבוהות ונזק רב. זאת ועוד, התנהלות כושלת ובלתי יעילה של קבלן חשמל עלולה לעכב את הפרויקט כולו ולגרור עיכובים משמעותיים ונזקים נלווים.

גם במבט לטווח הרחוק, בחירה בחברה מקצועית המספקת שירותי תחזוקה שוטפת מקצועיים ומציעה שירותי תחזוקת שבר ברמה הגבוהה ביותר, במקרה הצורך, מאפשרת לשמור על רמת הבטיחות האופטימלית של מערכת החשמל ולמנוע תקלות וכשלים הכרוכים בעלויות תיקון גבוהות ועשויים לגרור פגיעה ברמת האיכות של הדיירים או השבתה של המשרד / העסק / המפעל הכרוכה בהפסד כספי רב.

מה חשוב לבדוק?

  • וודאו שכל העובדים מחזיקים בתעודת חשמלאי
  • בדקו האם החברה מחזיקה בביטוחים קבלניים
  • בקשו הוכחות לניסיון החברה בענף החשמל וודאו שלחברה ניסיון בניהול פרויקטים בסדר גודל דומה לפרויקט שלכם
  • בדקו את מידת העמידה בזמנים של החברה בפרויקטים אחרים
  • בדקו האם הצעות המחיר של החברה מוצגות בשקיפות וכוללות פירוט מלא שימנע אי הבנות ועלויות נוספות בהמשך הדרך
  • בדקו את רמת ואיכות שירותי התחזוקה של החברה

נשמח להפוך גם את הפרויקט שלכם להצלחה!

חברת אדר אלקטריק מעמידה לרשות לקוחותיה תמהיל שירותים מקצועי, איכותי ומקיף הנשען על מקצוענות בלתי מתפשרת, על ניסיון רב בניהול פרויקטים בהיקפים גדולים, על בטיחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל יכולת מוכחת להוביל כל פרויקט אל קו הגמר בדרך המקצועית, היעילה, הבטוחה והחסכונית ביותר.

במטרה לספק ללקוחותינו את המענה המקצועי ביותר לכל צורך ולכל דרישה, אנו מעמידים לרשותכם צוותי עבודה מוסמכים ומנוסים הערוכים להעניק לכם שירות מקצועי ואמין ברמת בטיחות אופטימלית. במקביל, אנו מנהלים קשרי פעולה מקצועיים מול קבלני משנה וספקי שירות מובילים בתחומם המאפשרים לנו לספק מענה מקיף, מהיר ויעיל לכל פרויקט בכל נקודת זמן.

האחריות המקצועית, השקיפות המלאה, ההקפדה הבלתי מתפשרת בתחום הבטיחות והניהול האופטימלי של כל פרויקט ופרויקט, תוך הקפדה על תכנון מקדים מושלם, על לוח זמנים נכון ומוקפד, על ביצוע רכש מדויק ועל סנכרון מלא של כלל הגורמים הקשורים בפרויקט, מאפשרים לנו להפוך כל פרויקט, ולו המורכב ביותר, להצלחה.

מחפשים חברת קבלני חשמל ברמה אחרת? צרו קשר ומומחינו ישמחו לעמוד לשירותכם!

מאמרים נוספים

קבלן חשמל מוסמך

קבלן חשמל מוסמך

עבודה בתחום החשמל מצריכה רמה גבוהה של ידע, ניסיון, אחריות ואמינות. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על קבלן חשמל. למידע אודות קבלן חשמל מוסמך היכנסו לכתבה!

קבלן חשמל רשום

קבלן חשמל רשום

כיום, כל קבלן המעוניין לפעול באופן חוקי ומוסדר, לרכוש פוליסות ביטוח איכותיות, לקבל גישה למכרזים גדולים ועוד – חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים. למידע נוסף היכנסו!

תחזוקת מתקני חשמל

תחזוקת מתקני חשמל – איך עושים את זה?

תחזוקת מתקני חשמל, כמו תחומים אחרים של תחזוקה, מורכבת משני אלמנטים עיקריים –
תחזוקה מונעת, לצורך מניעה וצמצום תקלות, לצד תחזוקת שבר, שמטרתה לתקן תקלות שלא ניתן למנוע.
לצורך ביצוע העבודה באופן אופטימלי, דרוש צוות מיומן, מקצועי, מוסמך ומנוסה, שיודע כיצד לגשת לפתרון בעיות מורכבות בתחום החשמל.

קבלן חשמל מומלץ

קבלן חשמל מומלץ

קבלני חשמל הם האנשים שמבצעים תכנון והקמה של מערכות חשמל מורכבות בארגונים וחברות.
זוהי עבודה מורכבת ביותר, המצריכה ידע מקצועי, שנים של ניסיון ואחריות גדולה, שבהחלט לא מתאימה לכל אחד. עבודה של קבלן חשמל יכולה ליצור מערכות חשמל מורכבות, יעילות ואמינות, שמאפשרות לארגונים גדולים לתפקד באופן שוטף ללא תקלות, בתנאי שמדובר על קבלן חשמל מומלץ, מקצועי ואמין.
אז איך בוחרים קבלן חשמל מומלץ ואיך מתאימים את סוג הקבלן לסוג העבודה?