כחברה שמאחוריה ניסיון רב בביצוע פרויקטים בהיקפים גדולים, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מניפת שירותי חשמל רחבה בהתאמה פרטנית לצרכי הלקוח. מטבע הדברים, מערך הצרכים והדרישות של לקוחות הזקוקים לעבודות חשמל בהיקף גדול שונה באופן מהותי מלקוח למשנהו ונדרשים ידע מקצועי איתן וניסיון רב על מנת לספק לכל לקוח את המענה האופטימלי המותאם באופן מדויק לצרכיו הייחודיים.

פרויקטים קבלניים בתחום התעשייה

אספקת החשמל בעולם התעשייה מהווה בסיס להליכי ייצור מכל סוג. הפעילות במישור התעשייתי, המתאפיינת באינטנסיביות רבה ובהיקפי צריכה גדולים, דורשת התאמה מלאה של מערכת החשמל אשר תבטיח שימוש בטוח, רצוף ונטול תקלות המשביתות את הפעילות השוטפת ועלולות להסב נזק רב. מאחורינו ניסיון רב בהקמת מערכות חשמל ללקוחות תעשייתיים בכל סדר גודל, תוך התאמה פרטנית של מערכת החשמל למאפייני הייצור.

פרויקטים קבלניים בתחומי הבניין והמשרדים

אנו מתמחים בהקמת מערכות חשמל למשרדים ולמבנים בהתאמה פרטנית לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. בין היתר, אנו מספקים מענה ללקוחות בעלי דרישות מיוחדות כמו חדרים נקיים ומעבדות הזקוקים למערכת חשמל מותאמת שהתקנתה דורשת מיומנות רבה, ידע מקצועי רחב ויכולת תיאום בין גורמים מגוונים. במקביל, אנו מספקים את שירותינו המתקדמים ללקוחות מענף הבנייה, תוך מתן דגש על תכנון נכון המונע טעויות שמקורן בחוסר תיאום ועל התאמה פרטנית לצרכי הדיירים. המקצועיות, האמינות והתכנון המוקדם מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו שירות מהיר ויעיל, תוך חיסכון בעלויות מצד הלקוח.

הייחודיות שלנו

הידע המקצועי והניסיון העשיר שצברנו עם השנים בניהול פרויקטים קבלניים בענף החשמל מאפשרים לנו להפוך כל פרויקט להצלחה, תוך ניהול מהיר ויעיל של התהליך ומתן מוצר מוגמר מושלם שיעניק ללקוח את הערך המוסף המקסימלי בטווח המיידי ולאורך זמן.

צוות מומחינו אמון על ניהול מקצועי של כל פרויקט מול קבלני המשנה, הספקים ונותני השירות השונים ועל סנכרון אופטימלי בין כל הצדדים הנוטלים חלק בפרויקט. תכנון מקדים מדויק, ביצוע רכש נכון, בניית לוח זמנים מסודר מנקודת הפתיחה ועד לסיום, ניהול הקבלנים בשטח ונטילת אחריות מקצועית מלאה לכל אורך הדרך, יהפכו גם את הפרויקט שלכם להצלחה.

לקבלת שירות מקצועי, אישי ומסור צרו איתנו קשר ומומחינו ישמחו לעמוד לשירותכם!

מהבלוג שלנו

5 טיפים לחשמלאי המתחיל

5 טיפים לחשמלאי המתחיל

5 טיפים לחשמלאי המתחיל מתחיל עבודה בתור חשמלאי? רוצה להתקדם עם הטובים ביותר ולא יודע מאיפה להתחיל? אנחנו שמחים שהגעת לכאן! אדר אלקטריק מרכזת תחת

קרא עוד >
קריירה לחשמלאים

קריירה לחשמלאים

קריירה לחשמלאים מעט מדי אנשים יודעים עד כמה ענף החשמל הוא מגוון ומתגמל למי שמתקדם בו בהתמדה. אבל אנשי מקצוע איכותיים בענף החשמל נהנים מרמה

קרא עוד >
x
x
Call Now Button